O nás

ProSHOWto je jednou z obchodních značek firmy Vystrčil s.r.o. Značka zahrnuje stále se rozšiřující sortiment produktů určených převážně pro cirkusovou zájmovou, ale i profesionální činnost, avšak nevylučuje ani klasické sportovní využití.

Vývoj a test produktů výrobní značky ProSHOWto je prováděn ve spolupráci s profesionálním vedením, trenéry a artisty cirkusu LeGrando. Díky této spolupráci vznikají kvalitní produkty využitelné v širokém cirkusovém a sportovně-zábavném spektru.

Jak to celé funguje?

ProSHOWto navrhuje, konstruuje a vyrábí pod záštitou firmy Vystrčil s.r.o., kterou je součástí.

Cirkus LeGrando - spolu s námi testuje, radí, řeší a vychytává.

Cirkusové Potřeby - náš obchodní partner a výhradní dodavatel prodává, nabízí, posílá.

Kleofáš a Klotilda - tady si naše produkty můžete půjčit / pronajmout

Celé je to takto pěkně zařizené, protože bez LeGranda by nebylo nic, bez Cirkusových Potřeb bychom se museli více zabývat i prodejem a vývoj s výrobou by byly ochuzeny.

Za tuto skvělou spolupráci jsme moc rádi a v této symbióze hodláme pokračovat.

Vystrčil s.r.o. - náš velký rodič

Vystrčil s.r.o. patří mezi malé organizace, vznikla změnou právní formy z fyzické osoby Zdeněk Vystrčil (založené roku 1990) na právnickou osobu VYSTRČIL, s.r.o. v roce 1999.

Zabýváme se kovoobráběním, výrobou poháněcích válců, cykloidních převodovek, závitořezů, atp. Samozřejmostí je servis, případně náhradní díly na naše výrobky. Nemalou součástí výroby jsou kooperace (kusová i malosériová výroba dle dokumentace, vzorku či domluvy). Naši velkou předností je flexibilita ve výrobě.

Využíváme znalosti a dovednosti zkušených strojních zámečníků v naší dílně, programátorů na CNC soustruzích a frézkách, a samozřejmě i neopomenutelných zlatých ručiček klasických soustružníků a frézařů, díky nimž dosahujeme kvalitní, přesné a levné výroby.