O nás

 

Vítejte ve světě ProSHOWto, dynamické a inovativní značky společnosti Vystrčil s.r.o., která je vaším partnerem ve světě cirkusu a sportovní zábavy. Naše značka představuje širokou škálu produktů, které jsou navrženy tak, aby obohatily jak cirkusové umění, tak i sportovní aktivity, ať už pro amatéry či profesionály.
Naše produkty vznikají ve spolupráci s elitními profesionály z cirkusu LeGrando. Tento tým zkušených trenérů a umělců se podílí na vývoji a testování našich produktů, což zajišťuje jejich vysokou kvalitu a funkčnost pro široké spektrum použití.
Jak to všechno funguje?ProSHOWto je srdcem naší inovace. Navrhujeme, konstruujeme a vyrábíme produkty pod hlavičkou Vystrčil s.r.o.
Cirkus LeGrando je naším společníkem v testování a zdokonalování. Společně hledáme nejlepší řešení a perfekcionujeme každý detail.
Cirkusové Potřeby je naším obchodním partnerem a exkluzivním distributorem, který se stará o prodej, nabídku a distribuci našich produktů.
Kleofáš a Klotilda poskytují možnost půjčení či pronájmu našich produktů, takže je můžete vyzkoušet, než se rozhodnete k nákupu.
Tento pečlivě sestavený systém nám umožňuje soustředit se na to, co děláme nejlépe - inovace a výrobu. Bez spolupráce s Cirkusem LeGrando bychom nemohli dosáhnout takové kvality a bez Cirkusových Potřeb bychom se museli rozptýlit i v oblasti prodeje. Díky tomu se můžeme plně věnovat rozvoji a výrobě.
Jsme nesmírně vděční za tuto úžasnou spolupráci a s nadšením se díváme do budoucnosti, kde budeme pokračovat v našem vzájemně prospěšném partnerství. Děkujeme vám za podporu a těšíme se na vaše úspěchy s produkty ProSHOWto! 

 
Vystrčil s.r.o. - náš velký rodič


Vystrčil s.r.o. patří mezi malé firmy. Vznikla změnou právní formy z fyzické osoby Zdeněk Vystrčil (založené roku 1990) na právnickou osobu VYSTRČIL, s.r.o. v roce 1999.

Zabýváme se kovoobráběním, výrobou poháněcích válců, cykloidních převodovek, závitořezů, apod. Samozřejmostí je servis, případně náhradní díly na naše výrobky. Nemalou součástí výroby jsou kooperace (kusová i malosériová výroba dle dokumentace, vzorku či domluvy). Naši velkou předností je flexibilita ve výrobě.

Využíváme znalosti a dovednosti zkušených strojních zámečníků v naší dílně, programátorů na CNC soustruzích a frézkách, a samozřejmě i neopomenutelných zlatých ručiček klasických soustružníků a frézařů, díky nimž dosahujeme kvalitní, přesné a levné výroby.

Objevte více

 tohle jsme my

Michal Nováček, jednatel

Michal, zakladatel značky ProSHOWto a hlavní vizionář, je hnací silou. Miluje plné ruce práce a vývoj nových produktů. Sám se věnoval partnerské akrobacii a učil cirkusové dovednosti jako trenér cirkusu LeGrando.

Irena Nováčková, jednatelka

Irena, majitelka a ředitelka firmy. Je milovnicí zvířat, lidí a dobrého vína. Svoji energii dává ne jen do výrobní firmy, ale mimo jiné i do neziskové organizace Zookoutek z.s. která se zabývá chovem zvířátek, pořádá dětské tábory, kroužky a vzdělávací akce.

Naše další projekty - děláme co nás baví